O nás

O nás

Zdravíme všetkých vášnivých milovníkov cestovania a turistiky!

Chceli by sme vás všetkých privítať na našom novozaloženom blogu Elvia Travel. Náš blog bude zameraný na spoznávanie nielen rôznych kútov a krás Slovenska, ale aj Európy a celého sveta. Ako ste si mohli určite všimnúť, náš blog je práve v jeho úplných začiatkoch, avšak budeme sa snažiť robiť všetko čo je v našich silách, aby sme to tu čo najrýchlejšie rozbehli a mohli vás zásobovať rôznymi článkami o cestovaní, našimi vlastnými zážitkami z cestovania, tipmi na výlety a rôznymi inými zaujímavými informáciami zo sveta.

Na začiatok by sme chceli povedať aj niečo málo o nás. Tento blog sa rozhodli písať tri mladé dievčatá, stále študujúce na strednej škole, ktorých vášňou je spoznávanie a objavovanie okolitého sveta. Každá z nás prešla nejaký ten svoj vlastný kúsok sveta, odniesla si svoje vlastné spomienky a zážitky a dúfame, že sa nám ho raz podarí prejsť celý, pretože zážitky z cestovania s nami ostávajú navždy.

Na tomto blogu sa budú najčastejšie vyskytovať naše osobné skúsenosti z miest, ktoré sme navštívili, ale aj informácie z miest, na ktoré sme sa zatiaľ nedostali, no myslíme si, že sú krásne a stojí za to, aby ich videli i ocenili viacerí ľudia.

Ak ste sami navštívili nejaké zaujímavé miesto, nezáleží či na Slovensku, v Európe alebo vo svete, nebojte sa nám o ňom povedať. Rady ho odporučíme ďalším cestovateľom a turistom, ktorí sú na vážkach a nevedia akú destináciu najbližšie navštíviť.

Pevne dúfame, že sa vám všetkým bude náš začínajúci blog páčiť!

Členovia Elvia Travel:

Eli – Moje meno je Eli. Vo svojom voľnom čase rada hrávam tenis, čítam knihy, počúvam hudbu a samozrejme, cestujem. Moje najobľúbenejšie miesto, ktoré som kedy navštívila je Londýn alebo New York. Určite by som tieto miesta chcela navštíviť znovu. Miesta, kde som nikdy nebola, ale chcela by som ich navštíviť sú buď Paríž alebo Havaj.

Lea – Volám sa Lea. Rada počúvam hudbu, čítam knihy a tiež cestujem. Momentálne sa učím francúzštinu, pretože by som v budúcnosti chcela žiť vo Francúzsku. Zatiaľ som nemala šancu priveľa cestovať, ale tu je niekoľko miest, ktoré by som chcela navštíviť – Paríž, Oslo a Kodaň.

Vika – Ahoj, volám sa Vika. Medzi moje záľuby patrí cestovanie, počúvanie hudby a taktiež aj robenie nechtov. V mojom živote som navštívila veľa krajín a pamiatok, no na mojom zozname je stále nespočetný počet miest, ktoré chcem ešte navštíviť. V budúcnosti by som určite chcela určite navštíviť Švédsko, Dubaj a Ameriku, no taktiež nechcem zo zoznamu vynechať krásy nášho rodného Slovenska.

close

WANT TO KNOW MORE?

SIGN UP TO RECEIVE ALL OF THE NEW INFORMATION ABOUT OUR WEBSITE!

Read our [link]privacy policy[/link] for more info.